Poznań, ul. Chełmońskiego 22/2

tel./fax 61 865-82-25

« Powrót do listy nieruchomości
Poznań budynek, z potencjałemi, ładna okolica

Obiekty na sprzedaż - Poznań/Umultowo/

(Nr oferty: 38/4159/OOS)
Lokalizacja
Cena
1 450 000
Powierzchnia
700
Rynek
Secondary
Przeznaczenie (obiekt)
Services
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Medical
Rodzaj budynku
Villa
Cena za m2
2 071,43
Dostępne od
2 015
Powierzchnia działki
2 946
Powierzchnia działki - jednostka
Sqm
Kształt działki
Rectangle
Ukształtowanie działki
Varied
Teren ogrodzony
Stan budynku
NeedsConversion
Rok budowy
1990
Woda
Ciepła woda
Boiler
Prąd
Gaz
Rodzaj ogrzewania
Own
Rodzaj kanalizacji
TightCesspool
Oświetlenie
Odl. od centrum miasta [km]
15
Komunikacja
Bus
Liczba budynków
2
Materiał
Other
Liczba pokoi
8
Liczba pięter
1
Wysokość pomieszczeń (cm)
250
Internet
Telefon
Powierzchnia ogrodu
2 800
Taras
Basen
Sauna
Piwnica
Liczba miejsc park.
10
Pow. grunt.
1
Obsługa ciężarówek
Cena
1
Powierzchnia
1
Przeznaczenie (lokal)
2
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne
Minimalny moduł (m2)
Willa
Wszystkie cechy nieruchomości »

Opis nieruchomości

Nieruchomość pod inwestycje Radojewo - Poznań Malownicza działka z nieruchomością pod inwestycje, położona w atrakcyjnym miejscu, na północnej granicy Poznania,w dzielnicy Radojewo.
W sąsiedztwie znajduje się park oraz pola uprawne, które stanowią przepiękną panoramę,w wokół panuje cisza i spokój. W okolicy rozwijają się małe osiedla willowe( Osiedle Lubczykowa Góra,Nowa wieś Dolna, Nowa wieś Górna) które stanowią "sypialnię" zamożnych mieszkańców Poznania. Mówi się,że jest to jedna z ostatnich dostępnych działek w Poznaniu z takimi walorami, które łączą w sobie wartości sielankowej wiejskiej atmosfery z miejskimi możliwościami i potencjałem.
Na działce ( ok 3000m2) znajdują się dwa budynki mieszkalne( łącznie ok 700m2) z dużym ogrodem otoczonym iglastym starodrzewem oraz dwoma basenami, w tym jeden kryty.Obecna zabudowa , ze wszystkimi swoimi atutami(charakterem,konstrukcją i położeniem) idealnie nadaje się pod restrukturyzację. Jej potencjał najlepiej wykorzystać tworząc takie inwestycje jak: klinika plastyczna, SPA, klub fitness, restauracja, gustowny dom weselny,siedzibę firmy, centrum konferencyjne,hotel, apartamenty,rezydencja seniorów i wiele innych według zamysłów inwestora. Również można połączyć kilka wcześniej wymienionych pomysłów, np. SPA + klub fitness+restauracja lub hotel+restauracja lub inne
Główne zalety do konkretnych podejmowanych przedsięwzięć : Klinka plastyczna
--perspektywa stworzenia domowej atmosfery, w której klienci szybko i spokojnie wracają do zdrowia.Zaplecze w postaci indywidualnych budynków daje możliwość oddzielenia kliniki od części mieszkalnej i zachowania równowagi między nimi. SPA/HOTEL/APARTAMENTY - baseny, sauna, piękny ogród ogromny taras sprawiają, że chce się tu być i wypoczywać
CENTRUM KONFERENCYJNE/SIEDZIBA FIRMY - duże przestrzenie do zagospodarowania oraz gotowa infrastruktura: światłowód, parking, miejsce do relaksu, czyste powietrze wzmocnią nastroje pracowników, a co za tym idzie, wzrost efektywności. REZYDENCJA SENIORÓW - przepiękna cicha okolica z zapleczem medycznym i krytym basenem sprawią idealne połączenie, dla zapewnienia harmonii ducha i ciała. -- Są to pierwsze myśli jakie przychodzą, kiedy się spojrzy na tę działkę z perspektywy. Natomiast, gdy już się poczuje sielankowy klimat, jest się pewnym, że to miejsce ma swoją charakterystyczną energię i ogromny potencjał.
OPIS REZYDENCJI I DZIAŁKI --- Rezydencja: powierzchnia całkowita ok. 700m2, składa się z dwóch, dwupiętrowych budynków oraz łącznika. Do budynku wchodzi się po schodach przez duży taras. Będąc już w środku, znajdujemy się w korytarzu, który łączy wszystkie pokoje na tym poziomie. Na wprost wejścia znajduje się kuchnia, a po prawej stronie duży pokój, z którego można wyjść na taras oraz jadalnia. Natomiast po lewej, główna sypialnia, pokój dla młodszego dziecka oraz łazienka. Schodząc poziom niżej wchodzimy do w pół podpiwniczonej części. Tam również łącznikiem jest korytarz w kształcie litery "L". W tej części, od lewej znajdziemy garaż, pokój gościnny, łazienkę, dużą pralnię (która leży idealnie pod kuchnią) z wejściem do pierwszej z dwóch kotłowni (w tej kotłowni znajduje się piec na drewno i węgiel), malutki pokój. Po prawej stronie znajduje się duży pokój oraz biblioteka, z której przechodzi się po schodach do drugiego budynku, mijając" barek" - miejsce spotkań z kominkiem, dla gości oraz z wyjściem na drugi taras. Oba budynki połączone są szklanym łącznikiem. Wchodząc do drugiego budynku znajdujemy się na pierwszym piętrze. Tutaj znajduje się ogromny pokój z kominkiem. Schodząc niżej znajdziemy miejsce do relaksu- kryty basen, sauna, łazienka oraz trzeci taras. Tutaj znajduje się druga kotłownia z piecami na gaz i ropę. Obok tego budynku znajduje się drugi garaż.
KONSTRUKCJA POSIADŁOŚCI jest typu kanadyjskiego-szkieletowa, co pozwala na dowolność łatwość zagospodarowania wewnętrznych przestrzeni, według potrzeby przedsięwzięcia i wizji inwestora.
DZIAŁKA - ok 3000m2, otoczona murem z białej cegły. Na parceli znajdują się dwa budynki centralnie umieszczone. Z przodu działki (ok 1100m2) rosną dorodne drzewa owocowe i iglaste starodrzewie. Przed budynkiem znajduje się letni taras z odkrytym basenem. Z tyłu, za budynkami mieszczą się drzewa owocowe oraz skalniak z iglakami.Przednia część działki jest równa, natomiast od 3/4 długości staje się spadkowa.
ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNE i obecna zabudowa umożliwiają dalsze inwestycje na jej powierzchni. Dzięki temu jest możliwość dobudowania kolejnych powierzchni i wykorzystanie ich w nowej koncepcji.
INFRASTRUKTURA I MEDIA - działka ok 3000m2 - dom ok 700m2, 10 pokoi, kuchnia, 3,5 łazienki, duża pralnia, basen, sauna, 2 kotłownie, 2 garaże, pomieszczenia gospodarcze, 3 tarasy - media: woda miejska, dwie studnie, szambo, gaz, prąd ++ światłowód -- infrastruktura - ogrzewanie: gazowe, na ropę, na drewno, węgiel, ogrzewanie i filtracja basenu

POLECAM !!!

WARTOŚĆ ZAKUPU DZIAŁKI I NIERUCHOMOŚCI 1.450.000,-zł

Prezentacja i kontakt: Aleksandra Drążkiewicz tel: 601 73 39 79
e-mail: aleksandra@laskowski.com.pl

Lokalizacja nieruchomości

Kontakt z agentem

Aleksandra Drążkiewicz

Tel. 601733979

e-mail: aleksandra@laskowski.com.pl

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Numer telefonu
Treść wiadomości
Jesteśmy członkami:

© Copyright 2019 - Nieruchomości Laskowski

Projekt i realizacja: ProEstateSolution

Facebook
Newsletter
Zapisz się do newslettera!

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o naszych najlepszych ofertach podaj nam swój adres e-mail.